Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

فروش دو و نیم میلیاردی «کلاه‌ قرمزی و بچه‌ ننه» در دو هفته


۱۳۹۱/۶/۱۲ - ۹:۲۹

اشتراک گذاری در بالاترین
اشتراک گذاری در خوشمزه
اشتراک گذاری در فیس بوک
اشتراک گذاری در فرندفید
اشتراک گذاری در توییتر
ایمیل کردن این مطلب


بامدادخبر – علی سرتیپی، مدیر‌عامل موسسه فیلمیران که پخش‌ فیلم‌های در حال اکران سینماهای ایران را بر عهده دارد، در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری ایسنا، از فروش حدود دو و نیم میلیارد تومانی، فیلم سینمایی «کلاه‌قرمزی و بچه‌ننه»، دو هفته پس از شروع اکران آن خبر داد.

آقای سرتیپی با اشاره به اینکه «کلاه‌قرمزی و بچه‌ننه»، روز جمعه (۱۰ شهریور) تنها در تهران ۱۴۰ میلیون تومان فروخته است گفت که فروش تازه‌ترین قسمت مجموعه فیلم‌های «کلاه‌قرمزی» تا جمعه‌شب به یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان در تهران و ۸۰۰ میلیون تومان در شهرستان‌ها رسیده است.

وی دربارهٔ استقبال مردم از «کلاه‌قرمزی و بچه ننه» در روزهای تعطیل تهران اظهار داشت: «کلاه قرمزی در چند روز تعطیلی تهران فروش بسیار خوبی داشت و در سینماهای مختلف رکورد زد. این فیلم رکورد‌های فروش سینماهای «آزادی» را با ۱۸ میلیون تومان، ‌ «اریکه ایرانیان» را با ۱۷ میلیون تومان‌، «زندگی» و «فرهنگ» را با ۱۲ میلیون تومان و سینما «شکوفه» را با ۱۰ میلیون تومان شکست که بسیار قابل توجه است.»

سرتیپی همچنین به فروش فیلم سینمایی «خوابم می‌آد» که بیش از دو ماه از اکرانش می‌گذرد، اشاره کرد و گفت: «تازه‌ترین ساخته‌ی رضا عطاران، در تهران بیش از دو میلیارد تومان‌ و در شهرستان‌ها بیش از یک میلیارد تومان فروخته است و پخش آن در ۸ سینمای تهران هنوز ادامه دارد.»

مدیرعامل فیلمیران در ادامه گفت‌وگو با ایسنا، درباره فروش دو فیلم «ضدگلوله» و «بی‌خداحافظی» هم خاطرنشان کرد: «ضدگلوله» تاکنون در تهران به فروش ۲۵۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها به فروش ۷۰ میلیون تومان رسیده است. اکران این فیلم در ۲۵ سینمای تهرانی و بسیاری از شهرستان‌ها ادامه دارد.

وی ادامه داد: «فیلم سینمایی «بی‌خداحافظی» هم با ۲۵ سینمایی که در تهران دارد به فروش ۱۹۰ میلیون تومان دست یافته و در شهرستان‌ها هم فروش فیلم به ۴۰ میلیون تومان رسیده است.»

نظر شما - لطفا از گذاشتن نظر به صورت فینگلیش خودداری کنید