https://www.statcounter.com/counter/counter.js website statistics

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

طنز هفته: بی‌بی سی یو لیتر و مداح گنگستر رپر


۱۳۹۱/۹/۱۲ - ۹:۰۰

اشتراک گذاری در بالاترین
اشتراک گذاری در خوشمزه
اشتراک گذاری در فیس بوک
اشتراک گذاری در فرندفید
اشتراک گذاری در توییتر
ایمیل کردن این مطلب


سیاوش صفوی

www.safavi.blogspot.com

سیاوش صفوی

مطلب امروز کمی تیره‌تر از همیشه است. به اعصاب و روان خود نویسنده بر می‌گردد. گیرنده‌های خود را انگول نکنید.

حال که فلسطین حداقل جای پایی در سازمان ملل پیدا کرد، امیدواریم توجه فعالان حقوق بشر انترناسیونال تا حدی به کشورهای مظلوم دیگر هم جلب شود (ایران را پیش کش) و شاهد تلاش برای توقف کشتار در آفریقا باشیم، و کاهش مبتلایان به ایدز در آفریقا، و افزایش کمک‌های جهانی به آفریقا، و تهیه آب آشامیدنی و خوراک برای آفریقا،…‌ای بابا این آفریقا ظاهرا خیلی دوشواری دارد که. اصلا هم روی رادار کسی چشمک نمی‌زند. از جمهوری اسلامی و آمریکا خواهش می‌کنیم در آفریقا کمی جنگ راه بیاندازند شاید فعالان حقوق بشر ما نگاه‌شان به آنجا هم افتاد و کمی از دوشواری آنجا هم کم شد. با تشکر از مسوولین.

آقا شما شاهد باشید، ما هی می‌خواهیم دست از سر بی‌بی سی برداریم، بی‌بی سی خودش ما را انگول می‌کند. دیگر حتی ادای بی‌طرفی را هم در نمی‌آورند. آقای مورسی ظاهرا در مصر ادعای خدایی کرده و این امر با استقبال چندانی از سوی مردم روبرو نشده که برای مسوولین بی‌بی سی جای تعجب داشته. یادتان هست هفته پیش گفتیم بی‌بی سی قضیه تظاهرات هزاران مخالف مورسی را زیر سبیلی رد کرده بود؟ خوب این هفته بی‌بی سی جبران کرد و تی‌تر یک سایت این بود: «ده‌ها هزار نفر از هواداران مورسی در قاهره راهپیمایی کردند.» چند نکته در این زمینه باید به عزیزان بی‌بی سی یادآور شویم:

۱- وقتی در متن می‌نویسید این افراد در بیرون دانشگاه قاهره راهپیمایی کردند، ظاهرا فرق راهپیمایی با تجمع را نمی‌دانید. تجمع در یک محل انجام می‌شود، مثل بیرون دانشگاه قاهره، و راهپیمایی از یک نقطه آغاز و به نقطه دیگر ختم می‌شود.

۲- ظاهرا باز یادتان رفت در تی‌تر بیاورید که‌‌ همان روز مخالفان مورسی در میدان تحریر که معروف‌تر هم هست جمع شده بودند. البته طبق سیستم آماردهی شما احتمالا مخالفان دوازده نفر بوده‌اند و ارزش ذکر نداشتند.

۳- این علاقه شما به دفاع از حرکت ضد دموکراتیک این بابا به بهانه محافظت از انقلاب را درک نمی‌کنم. شما اگر مثلا طرف هیچکس نیستید (چشمک، lol) حداقل طرف دموکراسی باشید. کتاب ۱۹۸۴ اورول را که خوانده‌اید حتما؟‌‌ همان اورول که مسلمانان و کمونیست‌ها به یک اندازه ازش متنفر هستند. یه برادری هست در این کتاب، به اسم اوبراین، این آقا یک جمله خفنی دارد، می‌گوید: «انسان برای محافظت از انقلاب دیکتاتوری برپا نمی‌کند، فرد برای برپا کردن دیکتاتوری انقلاب می‌کند.» (نظرات اوبراین منعکس کننده نظرات نویسنده این مطلب نیست) از ما گفتن بود.

۴- دیدم که خبر بازگشت اینترنت به سوریه را امروز کار کردید. دستتان طلا. کاش خبر قطع شدن کاملش را هم دیروز کار می‌کردید.‌ای قربون پسر بی‌طرفم برم من. زین پس هر هفته چک می‌کنیم ببینیم چه گلی به سرمان می‌زنید. بی‌بی سی یو لیتر.

نسرین ستوده چهل روز است که روزه گرفته. آقای برادر هاشمی بهرمانی. گوشت را بیاور جلو. جلو‌تر. کار خصوصی با شما دارم. خوبه. «تو خجالت نمی‌کشی مرد حسابی؟ چهل روز اعتصاب غذا کرده چون به دخترش از گل کمتر گفته‌اند. دو تا بچه‌ات زندانند. چکارشان باید بکنند که خیکت را تکانی بدهی؟ فردا فائزه با بچه از زندان بیاید بیرون تکان می‌خوری؟ یا مهدی را اشتباهی عوض شیاف پتاسیم شیاف نیترو گلیسیرین بکنند و ماتحتش را بترکانند راضی می‌شوی کمی انرژی بگذاری برایشان؟ رفاقتی عرض می‌کنم. خیلی بی‌غیرتی برادر.»

در پی لو رفتن فایل صوتی سوتی نوحه خوانان و مداحان و مشخص شدن اینکه این عزیزان از گنگستر رپر‌ها هم بددهان‌تر می‌باشند، مطلب امروز را با فرازی از مداحی یکی از قوادان مداح اهل بیت در شب عاشورا به پایان می‌بریم: (پیش از خواندن متن لطفا عزیزان دقت کنند هر جا خالی را با پاورقی مچ کنند و از تخیل خود استفاده نکنند. باتشکر)

شمر آمد بالای سر آقا، (گریه حضار)، آقا گفت: ما با هم خویشاوندیم‌ ای عزیز، (گریه حضار)، شمر گفت: برو ک… ک… (۱) به درک که خویشاوندیم، مادرت را هم می‌…. (۲)، جد و آبائت را هم می‌…. (۲)، ک… (۳) را هم پاره می‌کنم (تعجب حضار). آقا گفت: برو…. (۴) دوزاری…. م (۵) را هم نمی‌توانی بخوری. (سوت و کف حضار)

فایل حدود نیم ساعت ادامه پیدا می‌کند ولی از اینجا به بعد بحث بین شمر و آقا بالا می‌گیرد که چون خانواده نشسته از نشر باقی مطلب معذوریم.


۱- کاکو

۲- می‌شناسم

۳- کاغذ وصیت نامه‌ات

۴- تلفن

۵- میراث

نظر شما - لطفا از گذاشتن نظر به صورت فینگلیش خودداری کنید