Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

خودکشی پرستار کیت میدلتون به دنبال شوخی یک برنامه رادیویی


۱۳۹۱/۹/۱۸ - ۱۰:۴۶

اشتراک گذاری در بالاترین
اشتراک گذاری در خوشمزه
اشتراک گذاری در فیس بوک
اشتراک گذاری در فرندفید
اشتراک گذاری در توییتر
ایمیل کردن این مطلب


بامدادخبر – پرستار بیمارستان کینگ ادوارد هفتم، بیمارستانی که کیت میدلتون، عروس خانواده سلطنتی بریتانیا، در چند روز گذشته به دلیل حالت تهوع ناشی از بارداری در آن بستری شده بود، به شکل عجیبی درگذشته است.

پیکر بی‌جان این پرستار صبح روز جمعه در محل اقامتش در نزدیکی بیمارستان محل کارش پیدا شد و در حالی‌که پزشکی قانونی، علت مرگ او را نامشخص اعلام کرده، گمانه‌زنی‌ها آن را خودکشی ناشی از احساس شرمندگی در برابر خانواده سلطنتی بریتانیا خوانده‌اند.

این پرستار ۴۶ ساله که مادر دو فرزند بوده، روز چهارشنبه (۵ دسامبر-۱۵ آذر)، قربانی شوخی یک برنامه رادیویی در استرالیا شد. دو گوینده‌ی استرالیایی این برنامه در حالی‌که خود را ملکه‌ی انگلستان و پرنس چارلز معرفی می‌کردند، با قصد شوخی با پرستاران بیمارستان محل بستری شدن کیت میدلتون، جویای احوال او شدند و جاسینتا سالدانیا، یکی از پرستاران مجرب این بیمارستان، در پاسخ، شرایط جسمانی کیت میدلتون را تمام و کمال بیان کرد و رادیو هم تمام آن را پخش کرد.

جان لافت هاوس، رییس بیمارستان کینگ ادوارد هفتم، جاسینتا سالدانیا را قربانی یک شوخی ساده دانست و گفت: «در این ساعات حساس، بیمارستان حامی کارکنانش خواهد بود. جاسینتا پرستاری درجه یک بود که مراقبت و درمان صد‌ها تن از بیماران یبمارستان را برعهده داشت. بسیاری از ما در شوک مرگ یکی از عزیز‌ترین همکاران‌مان در بیمارستان هستیم.»

مایکل کریستین و مل گریگ، دو گوینده رادیوی ۲Day FM استرالیا

آقای الفت هاوس، گفت که این حادثه بعد از یک تماس تلفنی جعلی اتفاق افتاده است. اسکاتلندیارد، پلیس بریتانیا نیز اعلام کرده که تا زمانی که تحقیقات بر روی علت قطعی مرگ جاسینتا سالدانیا ادامه دارد، مل گریگ و مایکل کریستین، دو مجری دی-جی شبکه‌ی رادیویی Sydney’s 2Day FM  از کار خود در این رادیو معلق خواهند بود.

کیت میدلتون که در هفته‌ی گذشته خبر بارداری‌اش به خبر نخست رسانه‌های بریتانیا تبدیل شد، روز گذشته (جمعه ۷ دسامبر)، پس از چهار روز از این بیمارستان مرخص گردید. او و همسرش ویلیام، جمعه شب، در یک بیانیه تاسف عمیق خود را این تراژدی ابراز کردند.

One Response to خودکشی پرستار کیت میدلتون به دنبال شوخی یک برنامه رادیویی

  1. saman Reply

    ۱۳۹۲ مرداد ۲ at ۶:۴۱ بعد از ظهر

    چه مشکوک

نظر شما - لطفا از گذاشتن نظر به صورت فینگلیش خودداری کنید