https://www.statcounter.com/counter/counter.js website statistics

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

همه خواستگارهای احمدی‌نژاد: از باکره ۱۹ ساله ایتالیایی تا پیرزن سمنانی


۱۳۹۲/۱/۲۶ - ۱:۴۲

اشتراک گذاری در بالاترین
اشتراک گذاری در خوشمزه
اشتراک گذاری در فیس بوک
اشتراک گذاری در فرندفید
اشتراک گذاری در توییتر
ایمیل کردن این مطلب


بامدادخبر – وقتی در سال ۱۳۸۹ سیلویا والریو، دختر باکره و ۱۹ ساله ایتالیایی، نسبت به رابطه جنسی با محمود احمدی‌نژاد ابراز علاقه کرد و کتابی در ستایش او نوشت، بسیاری از سیاست‌مداران در رویای‌شان به بخت و اقبال رییس‌جمهوری اسلامی غبطه می‌خوردند. سیلویا البته پا را از این هم فرا‌تر گذاشت و کتابی نوشت با نام «روزی روزگاری یک رییس‌جمهور» و در آن مستقیما با احمدی‌نژاد سخن گفت. او در یکی از مصاحبه‌هایش، احمدی‌نژاد را تنها قهرمان در عرصه مبارزه با راحت‌طلبی معرفی کرده و در عین حال گفته بود که متوجه اعتراض زنان ایرانی به حجاب اجباری نمی‌شود، زیرا از نظر او مسائل مهم‌تری در زندگی وجود دارند. اما گویا روزگار با احمدی‌نژاد سر سازگاری ندارد و روزگار خوشی او به سر آمده. دیروز خبرگزاری‌ها به نقل از کیهان نوشتند که در سفر استانی احمدی‌نژاد به سمنان پیرزنی از او تقاضای ازدواج کرده است. به گزارش کیهان، این پیرزن درخواست خود مبنی بر ازدواج با رییس‌جمهوری اسلامی و نقل مکان به خانه او در تهران را خیلی جدی مطرح کرده که موجب خنده خبرنگاران و سایر مردم شده است.

این‌ها البته همه ابراز علاقه‌های زنان به احمدی‌نژاد نیست. چهارسال قبل در یکی از برنامه‌های تبلیغاتی احمدی‌نژاد یکی از زنانی که در حمایت از او سخنرانی می‌کرد، با ابراز علاقه شدید به وی و اعلام اینکه حاضر است برایش بمیرد، حاضران را شگفت‌زده کرده بود.

هرچند که از خواستگار سمنانی احمدی‌نژاد تصویری در دست نیست، اما دیدن تصاویری از دل‌داده ایتالیایی رییس‌جمهوری اسلامی خالی از لطف نیست.

نظر شما - لطفا از گذاشتن نظر به صورت فینگلیش خودداری کنید