https://www.statcounter.com/counter/counter.js website statistics

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

تصویری: محکومیت حبس برای زن شبیه آنجلینا جولی به خاطر تجاوز به یک راننده تاکسی


۱۳۹۳/۱/۲۱ - ۲۱:۱۸

اشتراک گذاری در بالاترین
اشتراک گذاری در خوشمزه
اشتراک گذاری در فیس بوک
اشتراک گذاری در فرندفید
اشتراک گذاری در توییتر
ایمیل کردن این مطلب


Romanian-Luminita-Perijoc-Lookalike-Angelina-Jolie

بامدادخبر: یک زن رومانیایی که شباهت عجیبی به “آنجلینا جولی”، هنرپیشه مشهور آمریکایی دارد، به اتهام زخمی کردن یک راننده‌ی تاکسی که از انجام سکس با او سر باز زده بود، به حبس تعلیقی محکوم شد. این راننده‌ی تاکسی مدعی است که این زن “دیوانه‌ی سکس” بعد از آن‌که وی انجام سکس با او برای سومین بار را رد کرده، قصد کشتنش را داشته است.

به گزارش “دیلی-میل”، “نیکلای استن” (Nicolae Stan) به پلیس گفته که در جریان این حادثه در سال ۲۰۱۲، “لومینیتا پریوک” (Luminita Perijoc)، پیش‌تر او را با استفاده از نوک چاقو مجبور به انجام رابطه جنسی و سکس دهانی کرده بود.

آقای “استن” ۳۵ ساله، مدعی است که این اتفاق پس از آن افتاده که وی چند کیسه خرید را از فروشگاه به منزل “پریوک” ۳۱ ساله در شهر “تولچا” در شرق رومانی تحویل داده است و این زن، چند ساعت بعد از آن‌که شماره‌ی تلفنش را برای سفار‌ش‌های احتمالی بعدی از او گرفته، به وی زنگ زده و از او خواسته تا چند شیشه شراب برایش از فروشگاه بخرد.

به گفته‌ی این راننده‌ی تاکسی، “پریوک” وقتی برای بار دوم در مقابل در حاضر شد، او را به داخل منزل کشید و از وی تقاضای سکس کرد.

“استن” به دادگاه گفته که وقتی این درخواست را رد کرده، “پریوک” چاقوی ده سانتی‌متری‌اش را بیرون آورد و وی را مجبور کرد تا لباسش را در بیاورد.

وی می‌گوید که بعد از آن‌که موفق شده تا خود را به یک اتاق برساند، با پلیس تماس گرفته و درخواست کمک کرده است.

پلیس این ادعا را تایید کرده و گفته که وی را از آپارتمان یک زن جوان نیم‌برهنه نجات داده و او را که شش-هفت زخم روی بدنش داشته، به بیمارستان رسانده است.

خانم “پریوک” که در دادگاه بدوی مدعی شده بود خودش قربانی این ماجرا بوده، پس از رد ادعایش به ۵ سال حبس محکوم شد اما بعد از آن‌که کارشناسان شهادت دادند که وی در زمان وقوع حادثه تحت درمان پزشکی بوده، این حکم در دادگاه تجدیدنظر به مدت ۴ سال به حال تعلیق درآمد.

گفته شده که او در آن زمان به دلیل انجام یک عمل جراحی، قرص‌های مُسَکِن قوی مصرف می‌کرده است.

در همین حال، آقای “استن” نسبت به این حکم اعتراض کرده و می‌گوید درحالی‌که “پریوک” با حکم تعلیقی آزاد است، او باید تمام عمرش را با آزارها و کنایه‌های دوستانش سپری کند: «وحشتناک است. من به یک چهره مشهور محلی تبدیل شده‌ام و همه درباره‌ام صحبت می‌کنند.»

او اضافه می‌کند: «برای آن‌ها قابل درک نیست که چرا من پیشنهاد این زن را رد کردم. آن‌ها هیچ تصوری از این‌که یک زن دیوانه، چاقو به دست، بر سرتان فریاد بزند، ندارند. آن‌ها قیافه‌ی او را با من مقایسه می‌کنند و به من می‌خندند. اما هر کس دیگری هم جای من بود، درحالی‌که چاقویش روی گلویم گذاشته بود، برایش غیرممکن بود که کار دیگری کند. حتی اگر ملکه‌ی زیبایی رومانی در مقابلش می‌بود.»

این راننده تاکسی که متاهل و دارای سه فرزند است، معتقد است که دلیل این رفتار “پریوک” این بوده که تا آن زمان، هیچ‌کس به او پاسخ منفی نداده بود و جواب رد وی، او را خشمگین کرد: «وقتی درخواستش را رد کردم، او با چاقویش به من حمله کرد و من را وادار کرد که با او سکس دهانی داشته باشم. با این وجود او هم‌چنان من را زخمی می‌کرد.»

دوستان “لومینیتا پریوک” به رسانه‌های محلی گفته‌اند که او علاقه‌ی زیادی به “آنجلینا جولی” دارد و خود را به شکل این ستاره‌ی سینمای جهان درمی‌آورد.

This slideshow requires JavaScript.

One Response to تصویری: محکومیت حبس برای زن شبیه آنجلینا جولی به خاطر تجاوز به یک راننده تاکسی

  1. آرش Reply

    ۱۳۹۳ فروردین ۲۲ at ۱۲:۱۵ قبل از ظهر

    این مرد با این داستانش از خود ملایک ساخته است هیچ عقلی در مردان امروز بخصوص در اروپا چاقو خوردن را نسبت به یک سکس ترجه نمیدهد.

نظر شما - لطفا از گذاشتن نظر به صورت فینگلیش خودداری کنید