https://www.statcounter.com/counter/counter.js website statistics

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

نتایج یک تحقیق تازه: افراد پردرآمد، سکس کمتر اما پرماجراتری دارند


۱۳۹۳/۲/۲۴ - ۱۳:۰۰

اشتراک گذاری در بالاترین
اشتراک گذاری در خوشمزه
اشتراک گذاری در فیس بوک
اشتراک گذاری در فرندفید
اشتراک گذاری در توییتر
ایمیل کردن این مطلب


Couple-in-bed-with

بامدادخبر: نتایج یک بررسی تازه نشان می‌دهد که افراد با درآمد بالا، نظیر مدیران و کارفرماها، سکس کمتری در مقایسه با صاحبان مشاغل با درآمد پایین و متوسط دارند.

به گزارش “بامدادخبر”، شرکت اسباب‌بازی‌های سکسی “لاوهانی” (Lovehoney) با تحت مطالعه قرار دادن ۱۶۰۰ نفر به این نتیجه رسیده که یک‌سوم افراد با درآمد سالانه‌ی ۸۵ هزار دلار به بالا، یک بار در هفته سکس دارند؛ در حالی که نیمی از آن‌هایی که درآمد سالانه‌شان بین ۲۵ تا ۵۵ هزار دلار است، چند بار در هفته سکس دارند.

یک سخن‌گوی شرکت “لاوهانی” با بیان این‌که این تفاوت در تعداد دفعات سکس به اختلاف میان مسوولیت‌های افراد پردرآمد و کم‌درآمد برمی‌‌گردد، خاطرنشان کرده که پردرآمدها به طور کلی تمایل دارند تا ساعات بیشتری کار کنند و یا زمان بیشتری را صرف فکر کردن به حرفه‌شان بکنند که همین امر باعث می‌شود زمان کمتری را به سکس به طور منظم اختصاص دهند.

با این وجود، این بررسی نشان می‌دهد که وقتی پای سکس به میان می‌آید، پردرآمدها ماجراهای بیشتری دارند به طوری که ۴۵ درصد آن‌ها گفته‌اند که دست‌کم یک بار سکس سه‌نفره را تجربه کرده‌اند؛ در حالی که این نسبت در میان کسانی که ۲۵ هزار دلار و کمتر درآمد دارند، ۱۹ درصد است.

بررسی فوق در عین حال فاش می‌سازد که ۸۳ درصد پردرآمدها، در بیرون از فضای خانه‌شان، سکس داشته‌اند که این نسبت در میان کم‌درآمدها ۶۶ درصد است.

نظر شما - لطفا از گذاشتن نظر به صورت فینگلیش خودداری کنید