Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

آخرین عکس‌های دانشجوی جان‌باخته از قاتلش لحظاتی پیش از مرگ


۱۳۹۳/۹/۶ - ۱۰:۰۹

اشتراک گذاری در بالاترین
اشتراک گذاری در خوشمزه
اشتراک گذاری در فیس بوک
اشتراک گذاری در فرندفید
اشتراک گذاری در توییتر
ایمیل کردن این مطلب


Last-Photos-of-Killer-Bear-1

بامدادخبر: حدود سه ماه پس از کشته‌شدن یک دانشجوی”دانشگاه راتگِرز” توسط یک خرس در هنگام کوه‌پیمایی در منطقه‌ی حفاظت‌شده‌ی “آپشاوا” در “وست میلفورد” واقع در ایالت نیوجرسی، پلیس این منطقه روز سه‌شنبه (۲۵ نوامبر-۴ آذر) تصاویری را منتشر کرد که در آخرین لحظات پیش از حمله‌ی خرس سیاه توسط دانشجوی مقتول گرفته شده است.

این تصاویر که از گوشی “دارش پاتل” به دست آمده، خرس ۳۰۰ پوندی (۱۳۵ کیلوگرمی) را در فاصله‌ی حدود ۳۰ متری “دارش” و دوستانش، لحظاتی پیش از آن‌که دنبال آن‌ها بیفتد و به سمت‌شان حمله کند، نشان می‌دهد.

این دانشجوی ۲۲ ساله‌ نخستین فرد در ایالت نیوجرسی است که به وسیله‌ی یک خرس کشته شده است.

بر اساس گزارش پلیس، “دارش” و چهار دوستش، وقتی خرس را می‌بینند، متوقف شده و شروع به عکس‌برداری از آن کرده‌اند که همین موضوع، توجه خرس را به سمت آن‌ها جلب می‌کند و باعث می‌شود به سمت‌شان راه بیفتد.

در این میان، با وجود تلاش آن‌ها برای دور شدن از خرس، این حیوان به فاصله‌ی حدود ۵ متری‌شان می‌رسد و آن‌‌گونه که چهار دانشجوی نجات‌یافته به پلیس گفته‌اند، در این لحظه، هر کدام از آن‌ها در جهت‌های جداگانه شروع به دویدن می‌کنند و پس از مدتی همگی به جز “پاتل” به هم می‌پیوندند.

آن‌ها خبر گم شدن دوست‌شان را به پلیس اطلاع می‌دهند که پس از دو ساعت جستجو، جسد وی در حالی‌که خرس هنوز بالای سرش ایستاده بود، پیدا شد.

گزارش پلیس با اشاره به تیراندازی به سمت خرس و کشتن آن، نتایج کالبدشکافی از جسد این جانور را منتشر کرده که حاکی از پیدا شدن بافت و خون و لباس انسان در بدن او بود و در چنگالش نیز آثار خون وجود داشت.

گوشی “دارش پاتل” نیز در همان نزدیکی در حالی که جای دندان خرس روی آن بود، پیدا شد.

نظر شما - لطفا از گذاشتن نظر به صورت فینگلیش خودداری کنید